IMG_7504

Lista przebojów stycznia 2024 r. – czyli ranking najchętniej wybieranych modeli butów przez biegaczy.

Patrząc na najchętniej wybierane buty w roku 2023 zmiana zestawienia w styczniu 2024 nie jest zaskoczeniem. Niektóre modele zamieniły się miejscami. Co tylko potwierdza, że klienci są z nich naprawdę zadowoleni.
Wprowadzenie tak radykalnych zmian w konstrukcji w roku 2023 spowodowało, że klienci są zakochani w Cumulusie. To jest połączenie komfortu z miękkością oraz lekkością konstrukcji.
Mamy tu piankę FFBLAST na całej długości buta a pod piętą wkładkę z PureGEL co gwarantuje niezrównany komfort podczas treningu.
Asics Gel Cumulus 25
Numer 2 to Hoka Clifton 9.
W obecnym wydaniu Cliftona mamy jak zawsze połączenie bardzo dużej amortyzacji z lekkością pianki. Dodatkowo mamy Rocker który wymusza płynniejsze przetoczenie stopy podczas biegu. W obecnym wydaniu klienci chwalą sobie miękkość pianki, szerokość cholewki na przodostopiu oraz wentylację. Dodatkowo ten model Hoka stworzyła również w Goretex, czyli na niepogodę.
Hoka Clifton 9
Tu mamy klasyka, który przez lata broni się sam. Jedna gęstość pianki React na całej długości buta oraz dodatkowa amortyzacja w postaci poduszki gazowej Air Zoom robi robotę. Klienci doceniają również dopracowaną cholewkę względem poprzednika oraz mnogość wersji kolorystycznych i wersji specjalnych.
Nike Air Zoom Pegasus 40
Jestem bardzo ciekaw jak będzie się przedstawiało zestawienie w następnych miesiącach. Czy dalej będą królowały te same modele? Czy klienci jednak wybiorą coś z nowości? A tych w nadchodzących miesiącach nie powinno zabraknąć.
Choćby nowe SAUCONY RIDE 17 które może naprawdę mocno namieszać w kategorii treningowej….
Kod BIEGOWYWARIAT15 daje Wam 15 % rabatu na nowości na Sklep Biegacza

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *