IMG_8935

Prezent dla biegacza

Prezent dla biegacza – czyli krótki poradnik co kupić biegaczowi pod choinkę.

Jak zawsze każdy w okresie przedświątecznym stoi przed dylematem co kupić biegaczowi. Przedstawię Wam pięć propozycji w różnych przedziałach cenowych w zależności od zasobności portfela.

Do 100 zł

Tu możemy trochę pokombinować, małe drobne rzeczy, a mogą przynieść pełnie satysfakcji i zadowolenia. Na pierwszy rzut idą rękawiczki. Jak co roku każdemu marzną ręce i jak wiadomo dość często gubimy rękawiczki albo całą parę albo jedną sztukę więc warto pomyśleć o dobrych, sprawdzonych rękawiczkach. Takich które mają małe naszywki do sterowania smartfonem. Druga propozycja to dobre skarpetki np. X-Socks. Bardzo wytrzymałe, trzymające kostkę i oddychające. Ja swoje dwie pary mam już ponad dwa lata i są nie do zdarcia. Naprawdę to dobra inwestycja. Trzecią propozycją na prezent od mikołaja będzie chusta wielofunkcyjna, która raz, że przyda się nam na co dzień to jeszcze można zrobić z niej czapkę, opaskę itp.

Do 200 zł

Większy budżet to i większe możliwości. Każdy biegacz na pewno nie raz się przeciążył więc warto kupić odpowiedni wałek do automasażu oraz kuleczkę do rolowania. Bo sprawny biegacz to szczęśliwy biegacz. Następną moją propozycją jest jakaś fajna koszulka lub spodenki z dużą ilością kieszonek, gdzie włożymy klucze, żele i np. smartfon podczas treningu. Jeżeli nasz biegacz lub biegaczka jest ultrasem lub biega po ciemku dobrym pomysłem jest też zakup porządnej czołówki, a cena 200 zł pozwoli już coś wybrać w dość zaawansowanym sprzęcie.

Do 300 zł

Jeżeli znamy rozmiary biegacza przy kwocie 300 zł możemy kupić porządną bluzę lub zestaw bielizny termicznej np. Craft. Leginsy też będą dobrym pomysłem pod warunkiem jak najpierw przeczeszemy szafę i upewnimy się jakie spodnie bedą odpowiednie i w fasonie i w rozmiarze.

Od 400 zł w wzwyż.

Teraz to mamy pełne pole do popisu. Możemy kupić na przykład zegarek do biegania, możemy kupić parę wymarzonych butów, ale pod warunkiem że znamy rozmiar butów w jakich biega. Ważne żebyśmy też znali typ stopy jaką ma nasz biegacz, bo dobrze dobrany but to klucz do sukcesu. Dobrym pomysłem są też bezprzewodowe słuchawki do biegania. Nic tak nie uprzyjemni długich wybiegań jak ulubiona muza.

Oto kilka propozycji jakie można kupić dla biegacza. Wiadomo że można kupić jeszcze wiele innych rzeczy na przykład zestawy żeli i odżywek, książki, pakiety do fizjoterapeuty, kartę podarunkową itp. Ale najważniejsze jest to żeby zrobić krótkie rozeznanie w szafie lub przeprowadzić krótki wywiad co akurat potrzebuje nasz biegacz. Wtedy zadowolenie jest jeszcze większe z prezentu, który można znaleźć pod choinką. Życzę Wam udanych łowów jeżeli chodzi o prezenty a obdarowywanym pełnej satysfakcji z prezentów, które znajdą pod choinką….. JA już swój prezent mam upatrzony teraz czekam na Mikołaja 🙂

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *