IMG_9431

Cloudmonster w wersji Hyper – czy można jeszcze bardziej napompować potwora?

Kiedy widziałem jeszcze wersję przedprodukcyjną nie wiedziałem czego można się spodziewać po potworze na sterydach. Wszyscy się zachwycali a ja nie do końca byłem przekonany, że ten projekt ma sens. Już zwykły Cloudmonster 2 ma wystarczający poziom amortyzacji, ale teraz muszę uderzyć się w pierś i mówię wprost ZAKOCHAŁEM SIĘ I JA.

Jaki jest HYPER.

Monster już w drugiej odsłonie daje więcej miękkości, komfortu i wybicia do przodu. OnRunning poszedł o krok dalej i uważam to za fantastyczne posunięcie. W podeszwie środkowej mamy dwie pianki. Podstawowa Helion która jest bezpośrednio odpowiedzialna za amortyzację oraz na przodostopiu mamy piankę Helion HF która jest używana w butach startowych Cloudboom Echo 3. To ona odpowiada za wybicie oraz dynamikę. Takie połączenie to istna eksplozja na treningu.

Mów mi fibra, microfibra.

Cholewka jest wykonana z materiału, którym jest wykończony Cloudboom Echo 3, czyli z mikrofibry. Dzięki temu materiał jest miły i komfortowy dla stopy a zarazem bardzo przewiewny. Dodatkowe perforacje nad palcami dają dobrą wentylacje. Jest to jedna z najdelikatniejszych a zarazem bardzo wytrzymałych cholewek z jakimi miałem do czynienia.

Sznurówki na miarę innowacji.

Wiele osób, dość często narzeka na sznurówki, że się rozwiązują albo że się przecierają. On stworzył coś tak prostego a zarazem fenomenalnego, jedna część jest pokryta kuleczkami silikonowymi co daje lekką chropowatość, ale zapewnia pełne i idealne wiązanie. Cały świat biegowy może się uczyć od ONa. Naprawdę czapki z głów.

Treningowa rewolucja.

Wydawałoby się, że im więcej pianki i bardziej komfortowy but tym mniej dynamiki. I tu znów On zrobił rewolucje. „Potwór” jest mocno amortyzowany, ale i zarazem naprawdę dynamiczny co tylko potwierdza jego uniwersalność.

Hasło „Świeże nogi, Szybkie nogi” nabiera nowego znaczenia.

Jak dobrze wiemy pianki wykorzystane w butach startowych poza swoją dużą dynamiką powodują mniejsze zmęczenie mięśni a co za tym idzie szybszą regenerację po treningu. A takie połączenie daje HYPER Rewolucje.

+ komfort

+ szerokość

+ miękkość

+ dynamika

+ wygląd

+ zwrot energii

  • cena 1099.99

Z Kodem BIEGOWYWARIAT15    RABAT -15% NA SKLEP BIEGACZA 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *