IMG_9411

Hity sprzedaży miesiąca Marca

Przeboje Marca 2024 – czyli Top 5 najchętniej wybieranych butów przez klientów.

Trzeci miesiąc i dalej w Top są buty z dużym jak nie największym poziomem amortyzacji. Co pokazuje tylko jak zwiększa się świadomość klientów, jeżeli chodzi o ochronę swojego ciała.

But na długie wybiegania musi być bardzo komfortowy i bardzo praktyczny. Musi mieć też idealne dopasowanie do stopy a co za tym idzie musimy go „nie czuć na stopie”

 Asics Gel Nimbus 26

Pierwsze miejsce jakoś specjalnie mnie nie dziwi. Dalej mamy na pierwszym miejscu króla komfortu, czyli Asics Gel Nimbus 26.

To połączenie sprawdzonych i udoskonalonych przez lata komponentów. Połączenie pianki z żelem, który od dwóch lat jest umieszczony w podeszwie buta pod kością piętową.

Patrząc na markę Asics odrobiła ona swoje zadanie domowe w 100 % a nawet lepiej. To idealny przepis na sukces.

Asics Gel Kayano 30

Kayano to bezpośredni odpowiednik Nimbusa tylko dla stopy z nadmierną nad pronacją. Taki sam poziom komfortu i zachowanych materiałów. Tak samo znajdziemy w nim najnowszą piankę FFBlast oraz PureGel umieszczony pod piętą.

To co go odróżnia od Nimbusa to system stabilizacji 4D od wewnętrznej strony pod łukiem stopy.

Ogólnie w zestawieniu dwa pierwsze miejsca to mocny filar marki Asics.

Diadora Atomo V700 v 2

Made in Italy to coś co nad Wisłą robi wielkie zamieszanie, jeżeli chodzi o bieganie.

Atomo 700 w wersji 2 zmienia oblicze buta biegowego i zaczyna małymi krokami wypływać na powierzchnię.

Mamy tu bardzo dużą miękkość, która jest zapewniona przez Piankę DDanima. Jest to połączenie dwóch gęstości pianki Pebax co zapewnia lepsze wybicie oraz lądowanie a przez to daje dużo większy komfort niż zwykłe pianki EVA.

Po założeniu buta na stopie klienci mówią jedno – Jeszcze nie mieli do czynienia z tak komfortowym butem a bycie w top 5 na trzecim miejscu nie jest przypadkowe.

Brooks Ghost 15

Ghost to już klasyk zestawień, Klienci cenią go za uniwersalność, lekkość oraz bardzo dobrą przyczepność w większości terenu. To klasyk sam w sobie i niezależnie od sezonu broni się sam swoimi właściwościami.

adidas Supernova Rise

Od czasu modelu Glide nie było tak dobrego modelu. Co bardzo dobrze świadczy o modelu jakim jest Supernova Rise.

Jest lekka dynamiczna i bardzo uniwersalna. Klienci cenią ją za szerokość cholewki oraz bardzo dobre dopasowanie do stopy.

Nowa pianka zastosowana w podeszwie środkowej daje dużo przyjemności z biegania zarówno na wolnych jak i szybkich jednostkach treningowych. Nie musimy się martwić o to, że but ze zwiększeniem tempa straci swoje wybicie. Dodatkowym plusem są RODSY które dodają lepszego i bardziej dynamicznego wybicia.

Dużym plusem jest też guma, na podeszwie która bardzo dobrze sprawdza się na większości podłoży czy to tych suchych czy mokrych.

Podsumowanie

Klienci dalej kochają komfort na treningu i to jest stawiane jako priorytet przy zakupie pierwszych jak i następnych par butów. Widać też bardzo trend, że klienci wolą poświęcić czas na dobór obuwia w sklepie specjalistycznym niż zakup w necie niedobranego lub co gorsza źle dobranego obuwia do biegania….

 

Na Sklep Biegacza na kod BIEGOWYWARIAT15 MACIE 15 % RABATU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *